Semra Kaynana: Ata'nın vefatından sonra Sinem hiç aramadı!

Bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur musun'un 'Semra Kaynana'sı, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Oğlu Ata’nın vefatından sonra zor günler geçiren Semra Yücel, bilinmeyenleri anlattı.

Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2019

"O yıllarda hiçbir güzellik yaşamadım. Ebru Akel limuzine bindiğimde ‘Semra Hanım ne hissettiniz?’ dedi. Büyük ablam evlenirken, eniştem limuzinle gelin almaya gelmişti. Ben bunu televizyonda görmüş bir ailenin çocuğu değilim. İnanın her şeyin artılarını görmüş bir ailenin çocuğuyum."

"Televizyonda manevi olarak da, maddi olarak da çok şey kaybettim. Başta İstanbul’da bir evim vardı, yok pahasına bir milyar taksitle evimi sattım. Neden sattım, evde duramıyordum. Oğlum vardı evin içinde duramıyordum. Helal olsun, gönülden gelerek sattım, güle güle otursun alan ama üzüldüm. Şimdi yok mu? Allah’a şükür iki evim var, üçtü birini sattım, iki kaldı. Tekirdağ’da yaşıyorum.

"Kader diye bir şey var Allah bizim akıbetimizi bilerek oraya çağırdı. Ama insanlarda ne denli bir nefret var biliyorum. Ben her şeyin farkındayım Allah’ın adaleti şaşmaz."

"Oğluma bu şekil vesile olan kişiler müebbet hapse çarptırıldı. Allah’ın adaleti şaşmaz. Allah herkesin adaletini bu dünyada veriyor. O yarışmaya katılmam oğlumun istediğiydi. Kader diye bir şey var. Olacakla öleceğe mani olamıyorsun."