Selin Ciğerci sitem etti: Neslican'ın cenazesine gittim ama...

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve nişanlısı TV100 ekranlarında yayınlanan Cengiz Semercioglu ile Bu Gece programına konuk oldu. Çift merak edilenleri canlı yayında anlattı

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2019

İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından kesitler...

'KİMSE BENDEN PARA İSTEMESİN'

Instagram’da kimse benden para istemesin mesajla. Valilik izini olamayan kimseye yardım yapamam çünkü ben bu konuda bir kez uyarıldım. Bu yüzden sessizce bireysel şekilde yapılacaksa yapıyorum. Kazandığım sponsor ücretlerini dağıtacağım. Berfin’e henüz parasını veremedim. Yardım yapılması için valilik onayı lazım. Parası bende hazır kendi aramızda halledeceğiz.

Mesaj kutum IBAN’la dolu. Ben de kötü günler yaşadım, kimseden bir kuruş para istemedim. Kapı girişlerinde yattım, antrede uyudum. Üç buçuk ay sürdü bu durum.

'OKUL YAPTIRMAK EN BÜYÜK HAYALİM'

Kendim kazamaya başlayınca da ev tuttum. İlk paramı taksi şoförlüğü yaparak kazandım. Sosyal medyadan ilk paramı kıyafet tanıtımı yaparak kazandım. 150-200 lira kazandım.

Şimdi tabi fiyatlar değişti, ben vergilerimi veriyorum. İlk beşe girmesem de o listeye gireceğim. Okul yaptırmak gibi bir planım da var en büyük hayalim.

NESLİCAN DÜĞÜNÜME GELECEKTİ

Neslican ile 20 gün önce konuştuk. Beni aradı ‘abla geliyor muyum düğüne’ dedi. Ben de ‘iyi olursan kesinlikle gel’ dedim.