Sekste çok sık yapılan hatalar, libidonuzu artırmanın yolları...

Erkekleri birkaç küçük tüyoyla baştan çıkarmak mümkün! Eğer bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız; öncelikle koku çok ama çok önemli... (Onedio - mickeymouse)

Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2019

Çünkü erkeklerin cinsel yakınlaşma sırasında öncelikleri sizin ne vücudunuza ne de yüzünüze bakmak değil. Sizi hissetmek ve kokunuzu duymak. O yüzden eğer bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız, onu tatmin edecek ve libidosunu yükseltecek kokular tercih etmelisiniz. Erkeklerin genellikle, çiçekli ve baharatlı kokuları daha çekici bulduğunu da söyleyelim hadi, bu da bizim kıyağımız olsun! Eğer daha fazla bilgi isterseniz, bir zahmet Google'layın. Afrodizyak etkili kokuları araştırabilirsiniz.

Nereye bakacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor!

Elbette ki aklınıza gelen ilk yerden bahsetmiyoruz! 😅 Bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız, nereye baktığınız gerçekten çok önemli. İyi bir iletişim kurmanın anahtarı, karşınızdaki insanın gözlerinin içine bakmaktan geçebilir ancak söz konusu eğer karşınızdaki insanı baştan çıkarmaksa, işler değişir. Bu kez gözlerinizin karşınızdaki kişinin gözlerinde takılıp kalmaması gerekiyor. O gözleri biraz yüzünde gezdirin, aşağılara inin -dudağa kadar-. Bir ara kısa süreliğine bakışlarınızı dudaklarında sabitleyebilirsiniz. Bingo! Karşınızdaki kişi etkilendi bile!

Şimdi de biraz küçük dokunuşlara ihtiyacımız var!

Burna ve göze hitap ettik; sırada dokunma var! Karşınızdaki insanı baştan çıkarmak istiyorsanız, ufak tefek temaslardan kaçınmamanız gerekiyor. Hatta ufak temaslar için alan yaratın. Elinizin koluna, ya da dizinizin dizine değmesine izin verin. Parmak uçlarınızla avucuna minik dokunuşlarda da bulunabilirsiniz. Bu minik dokunuşların baştan çıkaramayacağı erkek yok, bizden söylemesi!

Biraz da hepimizin seks sırasında yaptığı hatalardan bahsedelim!

Tabii ki de bir milyon yıldır uzmanların söylediği gibi sekse bir amaç koymak! Bu amacın ne olduğunu anladınız sanıyorum. Hepimiz daha sekse başlamadan, boşalmayı ya da orgazmı hedefliyoruz ve seks boyunca da buna odaklı bir şekilde hareket ediyoruz. Ancak anı yaşamamız ve o anın tadını çıkarmamız gerekiyor. Seks yalnızca orgazmdan oluşmuyor biliyorsunuz ki. Tamam hepimiz mutlu sonu görmek istiyor olabiliriz ancak, birbirinize dokunmak, birbirinizi hissetmek, o anın şehvetini yaşamak hatta küçük öpücükler bile seksin bir parçası, bunu unutmamak lazım!