Cinsel ilişki terapisti Amie Harwick cinayetinde flaş detaylar

Eski sevgilisi tarafından öldürülen Hollywood'un ünlü aile ve seks terapisti Dr. Amie Harwick cinayetiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2020

Eski sevgilisi tarafından öldürülen Hollywood'un ünlü aile ve seks terapisti Dr. Amie Harwick'in 10 yıl önceki sevgilisi Gareth Pursehouse ile 16 Ocak'ta Yetişkin Filmleri Ödül töreninde karşılaştıkları belirtiliyor.

Gareth Pursehouse'un törende Hatwick'e yaklaştığı ve tehdit edici ve küfürlü konuştuğu söyleniyor. Gareth Pursehouse'un ödül töreni sonrası Hatwick'i takip ettiği belirtiliyor ve seks terapisti Hatwick'in polise şikayette bulunduğu ve polisin konuyu ciddiye almadığı dile getiriliyor.

Hatwick'in arkadaşı Jasmin St. Claire, Hatwick'in polisleri uyardığını, ancak Pursehouse'a karşı herhangi bir işlem yapılmadığını iddia ediyor.

39 yaşındaki Harwick, Cumartesi günü sabaha karşı Los Angeles’taki evinde eski sevgilisi Gareth Pursehouse ile tartışma yaşadı.Bağrışmaların artması üzerine çevredeki komşular durumu polise haber verdi. Olay yerine giden polisler ünlü terapistin cansız bedeni ile karşılaştı. Tanıkların ifadesi ve kamera kayıtlarından evden son çıkan kişinin Pursehouse olduğunu belirtledi ve cinayet şüphesiyle gözaltına aldı.