Seks oyuncaklarına olan bağımlılığı yüzünden yıllardır sevgili bulamayan kadın

28 yaşında, Elysia isimli bir kadın, erken yaşlarda seks oyuncağı kullanmaya başlamış. Daha sonralarda seks oyuncaklarına bağımlı olan kadın, bu hobisi yüzünden yıllardır kendisine bir erkek arkadaş bulamıyormuş. (Onedio - Melis)

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2019

28 yaşındaki Elysia Downings, seks oyuncaklarını kullanmayı seven bir kadın.

Elysia'nın seks oyuncaklarına olan bağımlılığı uzun süredir devam ediyormuş ve bu da onun erkek arkadaş bulmakta zorlanmasına sebep oluyormuş.

Elysia, oyuncakları kullanmaya 13 yaşında başlamış ve o günden beri seks oyuncaklarına bir çeşit bağımlılığı olmuş.

Zor bir çocukluk geçiren Elysia bundan kaçmak için bir yöntem bulmuş. "13 yaşındayken seks oyuncaklarım yoktu. Evde bulunan şeyleri kullanıyordum; masaj aleti, diş fırçası, titreşimi olan her şey" diyen Elysia, ilk seks oyuncağını 17 yaşında almış.

13 yaşında başlayan alışkanlığı ile Elysia şimdilerde seks oyuncakları için yılda 3000 pound harcıyor.

3.000 İngiliz Sterlini şu anda 20.000 Türk Lirası'na denk geliyor. Kısacası Elysia, bir sene içerisinde seks oyuncakları için baya bir para harcıyor. Tek bir alet için kolaylıkla 100 poundu (677,91 tl) gözden çıkarabiliyor.

6 yaşında bir oğlu olan Elysia seks oyuncaklarına olan düşkünlüğü yüzünden erkek arkadaş bulamadığını söylüyor.

Erkekler, pilleri olan her şeyin işleri daha hızlandırdığını ve kolaylaştırdığını kabul etmeli"diyen Elysia, erkek arkadaş bulma konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyormuş. "Bir keresinde bir erkek arkadaşım vibratörümü kavga ettiğimiz sırada camdan fırlatmıştı. O yokken oyuncaklarımı kullanmam hoşuna gitmiyordu" diyen Elysia, kendisini "hiperseksüel"olarak tanımlıyor ve bağımlılığı yüzünden "erkek bulmanın" çok zor olduğunu söylüyor.