Striptizci kızlardan ilk iş günleri hakkında çarpıcı itiraflar

Seks işçileri ve striptizcilerden ilk iş günleriyle ilgili şaşırtıcı itiraflar geldi. Bazıları ilk iş günü için şanslı olduğunu belirtirken, bir kısmı başlarından geçen kötü deneyimleri anlattı....

Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2019

1. "Çok gergindim. Seks işçisi olarak çalışacağımı hiç kimse bilmiyordu, nasıl söyleyebilirdim ki."

Çalıştığım yerdeki kadın biraz rahatlamam için bana tavsiyeler verdi. İlk müşterim genç bir adamdı ve bana gerçekten kibar davrandı. Yani ilk günümü kolaylaştırdı da diyebiliriz.

2. "Ben striptizciyim. İlk iş günüm Cumartesi akşamıydı ve eve döndüğümde 120 dolar kazanmıştım. Sahnede olmak gerici değildi ama çıplak olmak biraz geriyordu insanı."

3. "Seks işçisi değilim belki ama kamera karşısında çalışıyorum. İlk iş günümde tam olarak ne yapmam gerektiğini bile bilmiyordum, daha sonra fark ettim ki insanların çoğu çok eğlenceli. Benimle konuşmaya çalışıyorlar, hatta kendi hayatlarını anlatıyorlar."

4. "İlk iş günümde bir adam beni kendisine doğru zorla çekmişti dans etmem için, sürtünmekten dans edemiyordum bile. O kadar yeniydim ki şimdi olsa bana öyle dokunamayacağını söylerim hemen."

Biz neredeyse tamamen çıplak çalışıyoruz, ilk başta erkeklerin bakışları, dokunuşları beni çok rahatsız ediyordu. Ama gecede 500 dolardan fazla kazanmaya başlayınca insan bazı şeyleri görmezden gelebiliyor.