Şehir hayatından sıkıldı ormanda çıplak yaşamaya başladı

Avustralya'da yaşayan sosyal medya fenomeni "Freelee the Banana Girl" modern yaşamdan sıkılıp ormanda yaşamaya karar verdi. Güney Amerika ormanlarına giden ve buradan sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan genç kadının son paylaştığı fotoğraf takipçilerini ikiye böldü.

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2019

Modern yaşamdan uzaklaşma kararı alan ve 300.000’i aşkın takipçisine Güney Amerika’daki ormanlardan paylaşımlarda bulunan Avustralyalı “Freelee the Banana Gir”‘ün son paylaşımları olay yarattı. Makyaj yapmayı bıraktığını, artık giysi giymediğini söyleyen ve bu sayede mutluluğa ulaştığını söyleyen genç kadın güzellik anlayışının da değiştiğini söyledi.

Avustralyalı genç kadının son paylaşımı ise takipçilerini adeta ikiye böldü… Ormanda yaşadığı süre boyunca istenmeyen tüylerini kesmediğini ve bu haliyle kendini sevdiğini söyleyen genç kadın bu sayede mutluluğunun arttığını söyledi.

Takipçilerinin de aynısını yapmasını isteyen genç kadın, “12 yaşımdan beri bana bacak ve koltukaltındaki kılların iğrenç ve pis olduğu söylendi. Bunun kabul edilemez olduğunu düşünüp onları hep kestim. Fakat artık bu işe son verdim ve artık onları benimsiyorum” dedi.

Genç kadının yaptığı paylaşım takipçilerini ikiye böldü… Çok sayıda takipçisi Avustralyalı blogger’ı destekleyerek kararından dolayı tebrik ederken çok sayıda Instagram kullanıcısı genç kadının bu kararını sert bir dille eleştirdi.