Seda Sayan'dan oğluna: Bu kız çok tatlı, sakın kaçırma

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin (27), 22 yaşındaki Sima Tarkan ile geçen Şubat'ta flört etmeye başlamıştı. Oğulcan Engin, Sima Tarkan'ı geçen gün annesi ile tanıştırdı. Sayan, Oğulcan'a ''Bu kız çok tatlı, sakın kaçırma, bir an önce evlen'' dedi.(İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018

Sinan Engin ile Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin yeni bir aşka yelken açmıştı. Oğulcan Engin ve Sima Tarkan bir aydır tatildeydi. Önce Bahama adalarına gitmişlerdi, daha sonra New York’ta keyif yapmışlardı. New York'un en ünlü otelleri arasında yer alan, geceliği 7 bin lira olan The Plaza’da kalan ikiliden Oğulcan, annesi Seda Sayan’ı görüntülü arayarak sevgilisi ile tanıştırmıştı.

''BU KIZ KAÇIRMA OĞLUM'': Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin (27), Dilasima Grubu'nun patronu Ahmet Tarkan'ın kızı, 22 yaşındaki Sima Tarkan ile geçen Şubat'ta flört etmeye başlamıştı. Nisan'dan beri Amerika'da olan sevgililer İstanbul'a döndü. Oğulcan Engin, Sima Tarkan'ı geçen gün annesi ile tanıştırdı. Seda Sayan sosyetik güzeli çok sevdi. Oğulcan'a ''Bu kız çok tatlı, sakın kaçırma, bir an önce evlen'' dedi. Oğulcan Engin sevgilisini geçen ay da babası Sinan Engin ile tanıştırmıştı.

Genç adam, sevgilisiyle şelalenin önünde verdiği pozu kalp emojisi ile birlikte paylaşıp "Bebek" notunu düşmüştü.

SİMA TARKAN KİMDİR? Sima Tarkan 1995 yılında Amerika San Francisco‘da dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için New York’a gitti ve kreatif eğitim üssü olan Parsons’ta tasarım ve yönetimi eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra MaxMara’nın New York ofisinde çalışmaya başladı. Moda sektörünün önemli isimlerinden olmak isteyen Sima Tarkan’ın, favori tasarımcıları Karl Lagerfeld, Demna Gvasalia ve Alessandro Michele.