Sadakatsiz'in Nil'i Nazlı Bulum Samimi Açıklamalarda Bulundu

15 yaşında profesyonel olarak tiyatro yapmaya başlayan Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu Nazlı Bulum, samimi açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2021

Sadakatsiz ile büyük kitlelere ulaştınız. Hayatınızda ne değişti?

Dizi benim mesleğimdeki yerimi değiştirdi. Her hafta çekilen bir işte yer almak çok geliştirici, yer yer zorlayıcı. Daha önce kamera önünde bu kadar yoğun oynamamıştım o yüzden çok mutluyum. Çok da güzel tepkiler alıyorum. Negatif bir şey yaşamıyorum. Seyircimiz işi sahipleniyor ve takdir ediyor.

Hikaye şu an başka bir yere evrildi ama başlarda şiddet mağduru bir kadını oynadınız. O sahneler size kendinizi nasıl hissettirmişti?

Psikolojik olarak etkilenmedim. Zaten bu sahneler çok tekniktir. Taro ile oynadığım için de çok şanslıyım. Fiziksel ve duygusal olarak zor sahnelerimiz oldu. İyi eğitim almış ve bu konuda çok hassas. Yalnız sahnelerde değil, kamera arkasında da herhangi bir temas kuracağı zaman müsaade isteyen bir oyuncu.

Bu konuda mesaj verme anlamında bir sorumluluk hissettiniz mi?

Tabii ki bir sorumluluğu oluyor. Çünkü bu mesele çok güncel ve bu konuda bir şey söyleme fırsatınız var. Bu hassasiyetle ilerlemek için çok çabalıyoruz. Yaşanan şiddet, Asya ve Nil’in yol arkadaşlığının başlamasına vesile oluyor. Ben bu ilişkiyi çok seviyorum ve önemsiyorum.

Dizilerin bu konuda bir bilinç oluşturma misyonu var mı sizce?

Bu sorumluluk gerektiren bir iş. Kanal D gibi ulusal bir kanalda olmak da büyük bir araç. Her ne kadar dizi hikayeleri kurmaca olsa da, kurgulanan insanlar, yaşadıkları kendi hayatlarına dair öznel durumlar olsa da toplumdaki sorunları gözeterek üretmek önemli. Karakterler katmanlı yazıldığında vereceğiniz mesajlar yerine ulaşıyor. Kadına, hayvana, çocuğa şiddet, aile içi istismar artık insanlığın kaldıramadığı şeyler. Tüm dünyada bir bilinç hareketi başladı. Dizilerin bu konuda üstlerine önemli bir pay düştüğünü düşünüyorum.