Ruhların yazdırdığı söylenen kitapta tüyler ürperten yazılar

Ruhların yazdırdığı söylenen ve 54 sene kasada saklanan bir kitap yayınlandı. Yayınlandı yayınlanmasına ama kimse ne sırrını anladı ne gerçekliğini.

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2017

Türk “spritüalistler”in yani “ruhçular”ın çoğu, yarım asır boyunca gizli kalan ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu kitabın “evrenin sırlarını verdiğine” inanıyorlar oysa. 1959 yılında “Önder” adındaki “yüksek bir ruh” tarafından bir medyuma yazdırılan ve Türkiye’de “ruhçuluğun kurucusu” olarak bilinen Dr. Bedri Ruhselman tarafından düzenlenen “İlâhî Nizam ve Kâinat” isimli kitap 54 sene boyunca noter ve banka kasalarında muhafaza edilmiş. internethaber

Bir grup “ruhçu”, bu kitabın geçtiğimiz günlerde yayınlanması ile, evrenin bilinmeyen birçok sırrının ortaya çıkacağına körü körüne inanıyor. Peki bu kitap ne kadar doğru ne kadar gerçek.

“İlâhî Nizam ve Kâinat” isimli bu esrarlı kitap, tamamlanmasından tam 54 sene sonra, geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve meraklıları muradlarına erdiler…

Kitap, iddia edildiğine göre aslında “yazılmamıştı” ve “yüksek âlemler” tarafından verilen bilgilerin bir derlemesi idi.