Rihanna'nın bir takım kurulabilecek eski sevgilileri

İşte Rihanna'nın bir takım kurulabilecek eski sevgilileri...

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018

cnnturk.com - Güzel şarkıcı Rihanna, aşk hayatıyla sık sık magazin basınına malzeme oluyor. Son olarak PSG'nin yıldızları Blaise Matuidi ve Marco Verrati'yle anılan Barbados asıllı Amerikalı yıldız, daha önce de birçok sporcuyla yan yana görüldü. Rihanna bu isimlerden bazılarıyla sevgili olduğunu kabul ederken, bazıları ise dedikodu olarak kaldı. İşte, Rihanna'nın hepsi bir araya gelse takım oluşturabilecek sevgilileri.

Paulo Dybala: Juventus'ta forma giyen genç futbolcu Dybala, sosyal medya hesabından Rihanna ile çekilmiş olan bu fotoğrafını paylaşarak güzel şarkıcının doğum gününü kutladı. Aralarında herhangi bir şeyin yaşanıp yaşanmadığını ise bilinmiyor.

Andrew Bynum: 2009'da Rihanna'nın Chris Brown'dan ayrıldıktan sonra basketbolcu Andrew Bynum ile çıktığı iddia edilmişti. Bynum ve Rihanna'nın birlikte akşam yemeği yedikleri söylentileri de çıkmıştı.

Karim Benzema: 2015'te Fransız futbolcu Benzema ile çıkan Rihanna, daha sonradan yaptığı açıklamada aralarında herhangi bir duygusal bağ olmadığını, sadece cinsellik için birlikte olduğunu söylemişti.