PSG'li Jese Rodriguez eski sevgilisi Aurah Ruiz'den intikamını böyle aldı

Fransa'nın Paris Saint-Germain takımında forma giyen Jese Rodriguez, eski sevgilisi Aurah Ruiz'den intikam almak adına yaptığı hareketle çok konuşuldu.

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018

Fransa'nın Paris Saint-Germain takımında forma giyen Jese Rodriguez, saha içinden çok saha dışında yaptıklarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 25 yaşındaki İspanyol futbolcu Jese Rodriguez, sevgilisi Aurah Ruiz'den ayrıldı.

''BİZİ YARI YOLDA BIRAKTIN'': İkilinin hastanede yaşam savaşı veren Nyan isimli çocukları vardı. Ruiz, Jese'yi hayata tutunmaya çalışan bebekleriyle gereğince ilgilenmediğini söylerken, "Hayatımızın en kötü döneminde bizi yarı yolda bıraktın" diye sitemde bulundu.

SAYGI BEKLEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ: Jese Rodriguez ise ayrılık sonrası, "Bilmenizi isterim ki Aurah ile olan ilişkim sona erdi. Ortaya çıkacak spekülasyonların önüne geçmek için bu açıklamayı yapıyorum. Ona, çocuklarıma, aileme, son ameliyat ile birlikte iyileşme yoluna giren oğlumuz Nyan'a saygı gösterilmesini istiyorum. Yakın bir zamanda hastaneden çıkmasını bekliyoruz." dedi.

Sancılı bir ayrılık sürecinin ardından ikili İspanyol basınında tekrar gündeme geldi.