Payitaht Abdülhamid'e flaş transferler!

TRT 1'de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan fenomen dizi Payitaht Abdülhamid yeni sezona efsane isimler ve karakterlerle giriş yapacak. Dizinin yeni sezonunda büyük kötüleri ortalığı fena karıştıracak.

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2018

TRT 1 ekranlarının yayınlandığı günde bügüne dek büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Öyle ki Ekim'de başlayacak olan 3.sezonda Payitaht Abdülhamid dizisinde birbirinden bomba isimler ve karakterler göreceğiz. En önemlisi ve dikkat çekeni ise yeni sezonda Edmund Rothschild karakterinin hikayeye dahil olması! İşte Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonunda izleyeceğimiz yeni karakterler...

HALİD HALİD (GÜRKAN UYGUN): Ekranların güçlü oyuncularından Gürkan Uygun, Payitaht’a kahramanlığı ile nam salmış “Halil Halid” karakteri olarak girdi. Sözünü Kadıdan bile sakınmayan, Allah’a inancıyla ve bir tek boyun eğdiği Abdülhamid’e sadakatiyle, Sultanın dünyanın her noktasına uzattığı eli olarak ekrana gelecek. Yerin kulağı, Abdülhamid’in sesi olacak olan Halil Halid, tüm bunların dışında her şeye ve herkese tahammülsüzdür.

İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca ve herkesin dilinden konuşmayı iyi bilir. Her türlü ortama girer, çıkar. Nerede bir haksızlık görse müdahil olur, sessiz kalamaz. Yumrukları da, belinde taşıdığı bıçağı kadar ölümcüldür. Bileğini büken, sözünü çiğneyen adam yoktur... Bir tek Zeynep... Tahammül sınırlarını aşar, Halil Halid’i verdiği sözden geri koyar, koyu bir aşka atar...

EDMUND ROTHSCHİLD (Suavi Eren): Usta oyuncu Suavi Eren, Payitaht’a güce ve paraya tapan karanlık ruh Edmund Rothschild olarak gelecek. 1845’te Fransa’da doğan ve Rothschild Bankacılık ailesinin bir ferdi olarak 55 yaşlarını izleyeceğimiz Edmund Rothschild; ilk bakışta sempatik ve aydınlık yüzlü dursa da ruhundaki karanlığı yansıtacak bir karakter olarak dikkatleri çekecek. Son derece zeki, kurnaz ve soğuk kanlı bir karakter olarak izleyeceğimiz Edmund, tüm Rothschild’ler gibi paraya ve güce tapan, dünyayı kendi oyun alanı olarak gören ve her şeyin ona hizmet etmek için var olduğuna inanan bir kimliktir.