Oyuncu Zeynep Koçak babasını kaybetti

Çok Güzel Hareketler Bunlar'la tanınan oyuncu Zeynep Koçak babasını kaybetti. Koçak'ın babası için yaptığı paylaşım ise yürek burktu.

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2019

Bir dönemin popüler TV programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'la adını duyuran Zeynep Koçak, sosyal medya hesabından babasını kaybettiğini duyurdu.

"İLK DEFA BU KADAR BÜYÜK ACI YAŞIYORUM"
Genç oyuncu babası ile fotoğrafını paylaşarak "İlk defa bu kadar büyük bir acı yaşıyorum. Nasıl başa çıkarım onu da bilmiyorum. Benim canım babam her şeyim huzur içinde uyu. Benim hayatta kalma rehberim sendin simdi yerimi yönümü göremeden karanlıkta ilerliyorum. Seni çok seviyorum" notunu düştü.

DEĞİŞİMİ ÇOK KONUŞULMUŞTU
Yayınlandığı dönem ekranların en çok izlenen programlarından olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'da sarışınlığı ve zayıf haliyle dikkat çeken Zeynep Koçak'ın o günden bugüne değişimi olay olmuştu. Sarı saçlarını siyaha boyayan ve kilo alan Koçak yeni haliyle oldukça beğenilmişti.

ZEYNEP KOÇAK KİMDİR?
Zeynep Koçak 27 Ağustos 1983 yılında Ankara'da doğdu. Ted Ankara Koleji ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Koçak öğrenim süresi boyunca klip ve kısa film yönetmenliği yaptı.