Öpüşmeleriyle olay ünlüler: 7 yıldır öpüşmemiştim...

Hakan Akkaya ile öpüşme fotoğrafının konuşulmasına itiraz eden Çağla Şıkel’e itirazım var: “Pardon da ne konuşacaktık?”

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2017

Geçenlerde Hakan Akkaya’nın Çağla Şıkel’le dudak dudağa çekilen fotoğrafı bir anda gündemi salladı. Çağla Şıkel, bir açıklama yaparak “Yanlışlıkla öyle denk geldi. Bu kadar başarı elde ettikten sonra bunun konuşulması çok enteresan” dedi.Pardon da ne konuşacaktık?Öpüşmek iki kişiyle yapılıyorsa, bu iki kişiden en az biri de ünlüyse ve ortamda bir de kamera varsa, evet, biz de haliyle en çok bunu konuşacağız. Milliyet

Sadece dudak dudağa gelmiş olsanız bile yeterli. Biz, çok afedersiniz ama bunu da konuşacağız. Çünkü kimin kimi öptüğü her zaman ilgi çeker. Fırat, boşuna ‘Ağzından mı öpmüş?’ demiyor :)

Madonna ve Britney Spears yıllar önce öpüştüler. Nerede sahneye çıktıklarını hatırlayan var mı? Zorlandınız galiba. 2003 MTV Video Müzik Ödülleri’nde... Ödül töreninden geriye tek hatırladığımız bu öpücük.

Adrien Brody ve Halle Berry de hala hafızalarımızda. Adrien Brody’e ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü veren Berry öpücük yağmuruna tutulmuştu. 2003’teki Akademi Ödülleri’nde gerçekleşen bu öpüşme haliyle törenin en bomba anına dönüşmüştü.