O Ses Türkiye'ye Hadise'nin o anları damga vurdu!

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye birincisini belirleyen SMS oylaması sonuçlarını açıkladığı anda herkesin gözü Hadise'ye döndü.

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

internethaber.com / O Ses Türkiye 2017 şampiyonu açıklandığı anda birinciyi çıkaran Hadise'nin hali görülmeye değerdi.

O Ses Türkiye finalinden nefes kesen anlar ekrana yansırken, Resul ile Dodan son ikiye kalan isimler oldu. Cenaze yıkayıcısı olan rapçı Resul, Gökhan ve Hakan'ın takımındaydı. İlk kez bir rapçi birinciliğe bu kadar yakındı. O Ses Türkiye şampiyonluğuna en başından beri favori gösterilen Dodan Özer ise Hadise'nin takımında yer alıyordu. Finaldeki SMS oymaması Dodan ve Resul yani Gökhan ve Hadise arasında oldu.

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye birincisini belirleyen SMS oylaması sonuçlarını açıkladığı anda herkesin gözü Hadise'ye döndü. Dodan Özer'den çok izleyici de Hadise'nin şampiyon olmasına sevinmişti. Jüri üyeleri de yarışmacı yerine Hadise'ye yönelip onu tebrik ettiler. Peki tam o anı görmek ister misiniz?

O Ses Türkiye 2017 şampiyonu açıklandığı anda kamera Hadise'ye döndüğünde onu bu yüz ifadesi ile yakaladı. Hem gurur, hem duygusallık vardı. O Ses Türkiye birincisini çıkarınca daha çılgın davranacağını düşünenler yanıldı. Hadise uzun bir maratondan çıkmış gibi yorgun ve mağrurdu.