O Ses Türkiye'da favori isimler kim?

TV8 yarışması O Ses Türkiye'de yarı final birinciliğinin favorileri kim?

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2017

internethaber.com / O Ses Türkiye 2017 birincisini belirleyecek final için geri sayım başladı. O Ses Türkiye yarı finali 16 Mart perşembe günü canlı yayınla TV8 izleyicisinin önüne geliyor. Peki yarı finale Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan - Hakan'ın takımından kimler kaldı. O Ses Türkiye'nin önceki sezon birincileri kimlerdi? 2017 O Ses Türkiye birincisi kim olur şampiyonluğun favorisi olan yarışmacılar kimler? Önce O Ses Türkiye finaline kalanlarla başlayalım.

O Ses Türkiye'de Hadise bu sene şampiyon olur mu? Elinde kalan 3 yarışmacı bulunuyor. Yarışmacılarının performansları dikkate alındığında Hadise hiç olmadığı karar O Ses Türkiye birincisini çıkarmaya yakın görünüyor. Yarı finalden de yarışmacılarını kazasız belasız geçirirse önümüzdeki hafta yapılacak finalin en büyük favorisi Hadise görünüyor. Peki Hadise'nin takımından kimler yarı finale kaldı?

O Ses Türkiye 2017 sezonunda finale bir adım kala Hadise ilk kez bu kadar çok yarışmacıya sahip bulunuyor. Hadise'nin şu anda takımında 3 isim var. Çeyrek finalde bir yarışmacısını kaybeden Hadise, yarı finale yarışmacıları Cihangir Moralı, Dodan Özer ve Taylan Bayri'yi çıkarmayı başardı. Cihangir Moralı'yı Hadise, Gökhan ve Hakan'ın takımından almıştı. Hadise'nin en güçlü yarışmacısı Dodan Özer görünüyor. Hadise O Ses Türkiye 2017 sezonunda toplam 83 yarışmacı almıştı.

Hadise gibi 3 yarışmacıyla yarı finale gelen bir diğer jüri üyesi de Gökhan ve Hakan oldu. Enis Uğurlu, Keremhan Özdemir ve rapçi Resul Aydemir, Gökhan ve Hakan'ın yarı finalistleri oldu. Bu üçlü içinde dikkat çeken isim Resul Aydemir. İlk kez rap dalında bir yarışmacı izleyiciden bu kadar çok yüksek oy alıyor ve birinciliğin favorisi olarak görülüyor. Gökhan ve Hakan O Ses Türkiye 2017 sezonunda toplam 85 yarışmacı almıştı.