Nur Fettahoğlu Kağıt Ev Dizisi Hakkında Konuştu: Aylin Olmak Heyecan Verici

Başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu, Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Kağıt Ev dizisi hakkında konuştu.

Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2021

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in yer aldığı Star’ın merakla beklenen yeni dizisi “Kağıt Ev”in başrol oyuncularından Nur Fettahoğlu yeni projesi ve rolünün bilinmeyenlerini anlattı.

Aylin karakterini severek canlandıran oyuncu kendisini heyecanlandıran rolünü şöyle anlattı; “Aylin güçlü, tuttuğunu koparan ve kendi uzmanlık alanında çok başarılı bir hukukçu. Her şeyin üstesinden kendi başıma gelebilirim mantığı ile, belki de kimseye güvenemediği için, kendine yıkılmaz olduğunu düşündüğü surlarla bir dünya kuruyor. Sakladığı sırlar var.

Kendi hayatında herkesten gizli bunlarla mücadele ederek kurduğu steril, planlı ve kontrollü dünyası bir gün hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde çöküyor. Beklemediği bir olaylar silsilesinde duvarları birer birer yıkılırken tanışıyoruz onunla.

Bu toz dumanın içerisinde, bir yandan yıkım devam ederken, bir yandan o duvarları yeniden kurmaya çabalayan bir kadının hikayesini izleyeceğiz. Bana ne tür duygularla gelecek, o dönüştükçe hikayesi onu nasıl dönüştürecek ben de bunu heyecanla keşfetmeyi bekliyorum.”