Netflix Türkiye’de olmasına bir hayli şaşıracağınız erotik filmler

Netflix'te binlerce hatta on binlerce içerik mevcut. Ancak söz konusu Netflix Türkiye olduğu zaman, cinsellik barındıran birçok içerik filtreleniyor veya ülkemize hiç gelmiyor. Ama Netflix Türkiye'de bazı erotik filmler var ki "Bu nasıl oldu da burada yer aldı?" dedirten cinsten.

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2019

High Society (2018)
Büyük bir aile şirketinin sanat galerisinin yardımcı küratörü ile siyasi hırslara sahip ekonomi profesörü eşi, elit tabakaya katılmak için her şeyi yapmaya hazır.

Yenilik Tutkusu (2017), Newness
Martin ve Gabi, bir çöpçatanlık uygulaması aracılığıyla tanışır. Birbirlerini tanımaya çalışan ve oldukça heyecanlı olan ikili kısa sürede sevgili olur. Her şey yolundadır; sürekli birlikte vakit geçirip, eğlenirler. Fakat heyecanın azalmaya başlamasıyla ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkar. Aralarındaki sorunu çözmeye çalışan Martin ve Gabi sıra dışı bir çözüm bulur. Farklı denemeler yapmaya karar veren çift düşlemedikleri sorunlarla karşılaşır.

Karanlığın Elli Tonu (2017), Fifty Shades Darker
Christian ilişkilerinin şartları üzerine yeni bir pazarlık yaparken Anastasia yayıncılık kariyerine başlar. Ancak dış güçler onları birbirlerinden ayırmak üzeredir.

Beach Rats (2017)
Brooklyn'in kenar mahallelerinden birinde, hasta olan babası ve annesiyle yaşayan Frankie, evdeki sorunlardan kaçmak için serseri arkadaşlarıyla takılmaktadır. Annesi tarafından bir kız arkadaş bulması için baskı gören Frankie, çevresindeki şüpheli arkadaşları ve beraber olduğu yaşlı erkeklerle vakit geçirirken, kendisini cinsel bir keşfin içinde bulur.