Netflix dizisi Black Mirror 5. sezona başlıyor

Netfflix'in popüler yapımlarından bilimkurgu antolojisi dizisi ‘Black Mirror’ın beşinci sezon bölümlerinin yakında yayınlanacağı duyuruldu.

Eklenme Tarihi: 06 Mart 2018

Ntv - Netfflix'in popüler yapımlarından bilimkurgu antolojisi dizisi ‘Black Mirror’ın beşinci sezon bölümlerinin yakında yayınlanacağı duyuruldu.

Dünya çapında büyük bir seyirci kitlesi edinen bilimkurgu antolojisi dizisi ‘Black Mirror’ın beşinci sezonu geliyor. Aralık ayında yayınlanan dördüncü sezonun ardından yeni sezonun yayın tarihi ve bölüm sayısı ise henüz açıklanmadı.

Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson, Michaela Coel, Andrea Riseborough, Andrew Gower, Kiran Sonia Sawar, Georgina Campbell, Joe Cole, George Blagden, Maxine Peake, Jake Davies, Clint Dyer, Douglas Hodge, Letitia Wright ve Babs Olusanmokun’ın yer aldığı dördüncü sezonun ardından beşinci sezon bölümlerinde kimlerin rol alacağı bilinmiyor.

Netflix’in en popüler dizilerinden olan ‘Black Mirror’ her bölümünde farklı bir hikaye anlatarak, teknolojinin hayatımıza etkilerini iğneleyici ve sürükleyici bir dille yansıtıyor.