Nesrin Cavadzade çıplak fotoğraflar sergisi açacak

Başarılı oyuncu, hala erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini ifade etti.Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2020

Reyting rekortmeni dizi Yasak Elma'da oynayan Nesrin Cavadzade, kendisine gelen çıplak fotoğraflardan sergi açacağını yineledi.

Bol entrikanın olduğu dizi Yasak Elma'da Şahika karakteriyle herkesin beğenisini kazanan ve güzelliğiyle de sıklıkla adından söz ettiren Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Babasıyla kahvaltı yapan oyuncu, gazetecilerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Cavadzade'ye sohbet esnasında daha önce söylediği ''kendisine yollanan çıplak fotoğraflardan sergi açma'' açıklaması soruldu. Başarılı oyuncu, hala erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini ifade etti.Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi

Aynı konuya değinen oyuncu, bu fotoğrafları sakladığını söyledi. Kendisini bu tarz fotoğraflarla rahatsız edenler hakkında ise, ''Kimse kendini çok zeki ya da kurnaz sanmasın'' dedi.