Mükemmel kalça için ipuçları

Poponun büyüklüğü ve küçüklüğü çoğu zaman kafaya takılır ancak ona yeteri kadar bakım ve özen gösterilmez. Ancak, bende artık mükemmel popoya sahip olmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2017

Poponuzun şekline göre iç çamaşırı seçin Eğer poponuz kaslı bir yapıya sahipse… Mini şort tipinde bir çamaşır seçerek sıkı kaslarınızın vurgulanmasını sağlayabilirsiniz.

Poponuz düz bir yapıya sahipse… Arkası V şeklinde oyuk olan, bikini tipinde bir külot seçmelisiniz. Böylece bir göz yanılması yaratacak ve poponuzun olduğundan daha yuvarlak görünmesini sağlayacaksınız.

Yuvarlak bir popoya sahipseniz… Kesinlikle tanga modeller tercih etmelisiniz. Bu tarz modeller poponuzu daha yuvarlak ve seksi gösterecektir.

Kahve ile pürüzsüzleştirin Pürüzsüz e bebeksi bir popoya sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak poponuzdaki ölü derileri arındırmanız gerekecektir. İşleme ilk olarak sıcak duş alarak başlamanızda fayda var. Duşta liflerle yapacağınız bir takım hareketler, poponuzdaki ölü derilerin atılmasına yardımcı olacaktır. Duştan çıktıktan sonra herhangi bir sıkılaştırıcı maskenin içerisine bir çay kaşığı kahve ekleyin. Henüz nemli olan poponuza maskeyi sürüp 10 dk bekletin. Daha sonra maske uyguladığınız bölgeyi yıkayabilirsiniz.