Muhteşem Gatsby temalı partinin yıldızı Beyonce oldu!

Ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-Z’nin yeğeni için düzenlenen Muhteşem Gatsby temalı doğum günü partisinde hem cesur elbisesi hem de danslarıyla yıldızlaştı.

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2019

Beyonce, rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile birlikte New York’ta Muhteşem Gatsby temalı bir partiye katıldı.

Parti, Jay-Z’nin yeğeni Teanne’nın 21’inci yaş günü için düzenlenmişti.

1925 tarihli F. Scott Fitzgerald romanından sinemaya uyarlanan ve Mayıs 2013'te vizyona giren Great Gatsby filminde başrolde Leonardo DiCaprio yer alıyordu. Filmde yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz.

NTV'nin haberine göre: İşte filmdeki renkli partilere benzer bir eğlenceye sahne olan partiye 37 yaşındaki şarkıcı, parıltılı bir kırmızı elbiseyle katıldı. Walter Collection imzalı elbisesini Jimmy Choo marka ayakkabıları ve Messika tasarımı mücevherleriyle tamamlayan Beyonce, büyük beğeni topladı.

E! News’e konuşan kaynaklar, Beyonce ile 49 yaşındaki eşi Jay-Z’nin partide bütün gece dans ettiğini ve hiç oturmadığını anlattı. Davetlilerin daire oluşturacak şekilde dizildiği pistte Beyonce ve Jay-Z’nin ortada dans ederek herkesi coşturduğunu söyledi.