Miss Earth 2019 adayları çevreci sloganlarla boy gösterdi

Bu yıl 26 Ekim’de Filipinler'de yapılacak Miss Earth 2019 (Yeryüzü Güzeli) güzellik yarışmasının finali için başkent Manila'ya dünyanın dört bir yanından gelen 85 güzel aday, bir çevre etkinliğine katılıp fotoğraf çekiminde boy gösterdi. (SPUTINK)

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2019

BM tarafından 2001 yılından bu yana çevre ve doğal yaşamın korunması ve insani sorunlara dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Miss Earth yarışması, dünyanın en prestijli güzellik yarışmalarından biri olarak kabul ediliyor.

İşte Yeryüzü Güzeli tacı için yarışacak adayların katıldığı etkinlik ile fotoğraf çekiminden kareler...

26 Ekim'de Manila'nın güneyideki Naga kentinde düzenlenecek Miss Earth 2019 (Yeryüzü Güzeli) güzellik yarışmasının finali öncesi Manila'ye gelen güzel adaylar, bir otelde yapılan fotoğraf çekimine katıldı.

BM tarafından çevre ve doğal yaşamın korunması ve insani sorunlara dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Miss Earth 2019 güzellik yarışmasının finali öncesi Manila'da yapılan fotoğraf çekimi hazırlıkları.

Miss Earth 2019 yarışmasında İspanya'yı temsil edecek güzel Sonia Romeo (ortada), Manila'da düzenlenen çevre etkinliği sırasında.

2001 yılından bu yana her yıl düzenlenen Miss Earth (Yeryüzü Güzeli) güzellik yarışmasının bu yılki adayları Manila'da fotoğraf çekiminde poz veriyor.