Merve Büyük Eşi Adem Büyük'e Edilen Hakaretlere Dayanamadı

Süper Lig’in son haftasında oynanan Galatasaray - Yeni Malatyaspor mücadelesi 3-1’lik skorla sona ermesi ve Galatasaray'ın şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından futbolcu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük'e hakaretler yağdı.

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2021

Yeni Malatyaspor’un başarılı futbolcusu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaray taraftarının sosyal medya üzerinden yaptığı hakaretlere tepki gösterdi.

Büyük, “Maç bittiğinden beri bana ve eşime karşı çok ağır hakaretler ediyorsunuz. Şampiyonluk senin kocan yüzünden gitti, bunu sizden beklemezdik. Benim büyük bir Galatasaray taraftarı olduğumu çoğunluk bilir. Siz şu an ne kadar üzülüyorsanız inanın bende o kadar üzülüyorum. İnanın eşimde o kadar üzülüyor. Benim eşim Malatyaspor’un futbolcusu. Oranın ekmeğini yiyor ve ne olursa olsun bu onun işi. Maçı satamaz. Benim eşimi tanıyorsunuz, biliyorsunuz. Ne yapacaktı yani maçımı satacaktı" dedi.

👇 👇 👇 👇 👇

“BUNLARI BENİM EŞİM HAK ETMİYOR”

Büyük, taraftarlardan gelen hakaretleri eşinin hakketmediğini belirterek, “Etmiş olduğunuz o hakaretleri benim eşim hak etmiyor. Galatasaray’da oynarken de ne kadar istediğini, ne kadar çabaladığını biliyorsunuz. Galatasaray için elinden geleni yaptığını. Eşim şuan oradan ayrıldıktan sonra Yeni Malatyaspor’un ekmeğini yiyor. Orası için savaşmak zorunda.