Mert Fırat'tan Eşini Aldattı İddialarına Yanıt Geldi!

Oyuncu Mert Fırat'tan eşini defalarca aldattığına dair iddialara cevap geldi.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2021

Mert Fırat, dün sosyal medyada çıkan bazı iddialar karşısında suskunluğunu bozdu. Avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan 40 yaşındaki oyuncu, asılsız itham ve saldırılar karşısında hukuki süreci başlattığını duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kamuoyunun dikkatine,

Müvekkilim Mert Fırat ile ilgili olarak internet ortamında, sosyal medyada iki yıldır süregelen sistemli ve düzenli olarak asılsız suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır.

Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik şekilde devam eden asılsız ithamlar, hakaret ve saldırılar ile ilgili, daha önce de takipçisi, davacısı olduğumuz gibi yine bugün de gerekli hukuki süreç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

26.03.2021

Av.Mehmedali Barış Beşli

Neler oldu?: Şimdilerde FOX TV'de Nurgül Yeşilçay ile başrol oynayan Mert Fırat hakkında sosyal medyada dedikodu kazanı fena kaynadı. 2018 yılında İdil Fırat ile evlenen Mert Fırat'ın karısını defalarca kez aldattığı iddia edildi. Sosyal medyada bir kişi magazin sayfasına Mert Fırat'la konuşmalarını yolladı. Daha sonradan konuşmaların kaldırılmasını isteyen kişi, Fırat hakkında akıl almaz iddialarda bulundu.