Roza'nın mayolu pozuna kızan Coşkun Sabah'ın instagramda takip ettiği kızlar ifşa oldu

Coşkun Sabah, kızı Roza Sabah'ın bikinili fotoğrafları nedeniyle Instagram hesabını kapattırdığını açıkladı fakat Sabah'ın kendi takip ettiği sayfaları görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Eklenme Tarihi: 02 Ağustos 2020

Coşkun Sabah, kızı Roza Sabah'ın Instagram paylaşımlarına tepkisi nedeniyle gündemde. Roza Sabah, geçtiğimiz günlerde bikinili pozları ile haber olmuştu. Coşkun Sabah bu fotoğraflarla ilgili dün verdiği röportajda şunları söyledi:

"Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz. Kapattırdık Instagram'ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü."

Kızının Instagram hesabını kapattıran Coşkun Sabah'ın takip ettiği hesapları inceleyen sosyal medya kullanıcıları Sabah'ın pek çok sayıda genç kadını takip ettiğini gördü.

Hürriyet'in yaptığı bir röportajda ise kızının hesabını kapattırması üzerine aldığı eleştiriler hakkında konuşan Coşkun Sabah, şunları söyledi:

''Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını Instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir?''