Mastercehf 2021 4'üncüsü Sergen Özen: Köfteciliğe Geri Döndüm

MasterChef Türkiye'nin sevilen yarışmacılarından Sergen Özen, canlı yayındaki büyük finale konuk olarak köftecilik mesleğine geri döndüğünü söyledi.

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2022

MasterChef 2021 şampiyonu TV8'deki canlı yayında belli oldu. MasterChef'te büyük finale kalan Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı'nın kaderini canlı yayındaki imza tabakları belirledi. Şeflerden en yüksek puanı alan Eren Kaşıkçı, MasterChef şampiyonu oldu.

"İSTİRİDYE AÇILDI VE İNANILMAZ BİR SERGEN ÇIKTI"
MasterChef'in sevilen yarışmacılarından Sergen Özen de büyük finali stüdyoda canlı yayında izledi. Şef Mehmet Yalçınkaya, Sergen'le konuşarak "2 ay sonra üniversite mezunu olduğunu ve bu işin okulunu okuduğunu zorla biz söylettirdik" dedi.

Somer Sivrioğlu ise "Sergen bizi şaşırtan yarışmacılardan biri. Sergen 'Ben sadece mütevazi bir köfteciyim' demişti. İstiridye bir açıldı içinden inanılmaz bir Sergen çıktı" şeklinde konuştu.

"ARTIK KÖFTECİYİM ŞEFİM"
MasterChef'te final haftasına kalan ve yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan Sergen Özen ise köfteciliğe geri döndüğünü söyledi. MasterChef Sergen "Artık köfteciyim şefim. Yarışma bittikten sonra geri döndüm. Aşırı mutluyum kendimi kanıtlamaya geldim ve kanıtladım inanılmaz güzel geçti benim için" dedi.