Margot Robbie, Once Upon a Time in Hollywood'dan ilk kareyi paylaştı

Once Upon a Time in Hollywood filminde Manson cinayetlerinin en ünlü kurbanı olan Sharon Tate’i canlandıran 28 yaşındaki ABD’li oyuncu, fotoğrafı, “İlk bakış” notuyla yayınladı.

Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2018

Oyuncu Margot Robbie, Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’le başrolleri paylaştığı, Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’un setinden ilk fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Robbie, filmde Sharon Tate karakterini canlandırıyor.

1960’lı yılların ünlü oyuncusu Sharon Tate, 1968 yılında ünlü yönetmen Roman Polanski'yle evlendi. Bir yıl sonra, 8,5 aylık hamileyken Charles Manson'ın dört müridi tarafından evinde öldürüldü. ABD’li aktris, öldürüldüğünde 26 yaşındaydı.

Daha önce Leonardo DiCaprio, ‘Once Upon a Time in Hollywood’ adlı filmden ilk kareyi sosyal medyadan paylaşmıştı. DiCaprio, kendisi ve Pitt’in film setinde çekilmiş ‘hipi Hollywood’ zamanlarını yansıtan fotoğrafını hayranlarına göstermişti.

Filmde DiCaprio, eski bir Western yıldızı olan Rick Dalton karakterine hayat verirken; Pitt de onun dublörü Cliff Booth’u canlandırıyor.