Louisa Warwick Miami Tatilinde Görüntülendi

İngiliz model ve oyuncu Louisa Warwick, Miami’deki bir sahilde denizde eğlenirken objektiflere takıldı. Fit görüntüsüyle dikkat çeken 28 yaşındaki İngiliz model küçük gelen bikinisini çekiştirip durdu.

Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2021

İngiliz model Louisa Warwick, Miami Beach, FL'de bir kış tatilinin tadını çıkarırken görüntülendi. Louisa'nın gün boyu keyfi yerindeydi.

Denizin tadını çıkaran Warwick, daha sonra büyük boy bir hasır şapka takarak şezlongda güneşlendi. Gün boyu sahilde kalan 28 yaşındaki güzel Louisa Warwick, fit görüntüsüyle tüm bakışları üzerinde topladı.

Normalleşmenin ardından tatile çıkan ve yaz boyunca arkadaşları ile birlikte seyahat eden Louisa Warwick, kumsalda gezinirken frikik vermemek bikinisini sık sık çekiştirdi.

Warwick, İngiltere'nin Bristol şehrinde doğdu. 1992 doğumlu olan Louisa Warwick, 'Zafere Hücum' adlı yapım ile tanındı.Üniversitede spor yönetimi bölümünden mezun olan model, 2011 ve 2012'de arazi koşusunda İngiltere'yi temsil etti. Warwick, şuanda kariyerine model olarak devam ediyor.