Kocası kıskançlık nedir bilmez, olumsuz düşünmez

Bir zamanlar Hollywood'un "rüya aşkı"nı yaşayan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ayrılma kararı kelimenin tam anlamıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Ortalık biraz durulunca da her ikisinin de hayatlarına kimleri alacağına yöneldi bütün dikkatler.

Eklenme Tarihi: 01 Kasım 2020

Angelina Jolie ve özellikle de Brad Pitt'in adı farklı isimlerle aşk söylentilerine kavuştu. En son geçtiğimiz ağustos ayında 56 yaşındaki aktörün 27 yaşındaki Polonya asıllı Alman model Nicole Poturalski ile birlikte olduğu basına yansıdı.

Ne Pitt ne de Poturalski bu konuda bir açıklama yaptı. Ama ikili, Fransa'da bir havaalanında görüntülendi ve birliktelikleri de kesinlik kazandı. Fakat geçtiğimiz günlerde çiftin yollarını kesin olarak ayırdığı haberi basına yansıdı. İşte bundan sonra da Pitt ve Poturalski ilişkisi hakkında iddialar birbiri ardına gelmeye başladı.

Çiftin ilişkisinin bu kadar konuşulmasının nedeni Poturalski'nin hala evli olmasıydı. 68 yaşındaki Alman restoran sahibi Roland Mary ile evli olan Poturaslki, eşinden boşanmadan Pitt ile ilişkiye başlamıştı. Yani bir anlamda bir "yasak aşk" idi bu yaşanan.

Poturalski ile Mary'nin "açık evlilik" yürüttüğü de iddialar arasında. Çifte yakın kaynakların anlattığına göre Nicole Poturalski'nin eşi Roland Mary, olaylara negatif yaklaşan biri değil ve kıskançlık nedir bilmiyor.