Genç İngiliz kadın Hindistan'da tecavüz edilip öldürüldü

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış Haberler: 2008 yılında Hindistan'da tecavüz edilip öldürülen Scarlett Keeling'in annesi Fiona Mackeown kızının vahşi ölümü hakkında konuştu.

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2019

Scarlett Keeling'in cansız bedeni bulunduğunda sadece 15 yaşındaydı. Genç kızın cansız ve morluklarla dolu bedeni Hindistan'da bir plajda çıplak bir şekil de bulunmuştu.

Yapılan incelemeler sonucunda polisler kızın yüzerken boğulmuş olabiliceğini söylediler, fakat kızın annesi Fiona Mackeown'a bu hiç mantıklı gelmedi. Çünkü kızı iyi bir yüzücüydü ve küçük yaştan beri yüzüyordu.

Anne Fiona Mackeown ilk başta iyi bir ingiliz vatandaşı olarak polise inandığını söyledi fakat kafasına kurcalayan sorular vardı. Kafasına takılan sorularla başa çıkamayan Fiona Mackeown polise olay yerini görmek istediğini söyledi.

Olay yerine gittiğinde ise şok edici bir manzarayla karşılaştı. Kızının şortu, bikinisi ve kırılmış sandaleti sahilde duruyordu. Fiona Mackeown o anı şu sözlerle anlattı: " O anda kızımın ölümünün basit bir boğulma vakası olmadığını, çok vahşi bir cinayet olduğunu anladım ve kanım dondu."