Kırmızı Kart Gördü Hakeme Aşık Oldu

Hollanda Ligi ekiplerinden Emmen'de forma giyen Jeff Hardeveld ile FIFA kokartlı kadın hakem Shona Shukrula arasındaki aşk hikayesi herkesi şaşırttı.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2022

Hollanda futbolunda geçtiğimiz aylarda oldukça ilginç bir ilişki başladı. Emmen ile Eindhoven arasındaki mücadelede dördüncü hakem olarak görev yapan Shona Shukrula ve karşılaşmanın son anlarında kırmızı kart gören Jeff Hardeveld birbirlerine aşık oldu. İşte detaylar.

FIFA kokartlı kadın hakem Shona Shukrula, 13 Ağustos 2021'de oynanan Emmen - FC Eindhoven maçında dördüncü hakem olarak görev aldı. Eindhoven'ın 1-0 kazandığı mücadelenin son anlarında Emmen'in savunma oyuncusu Jeff Haredeveld kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

Takımı adına oldukça kötü geçen maçın son anlarında kırmızı kart gören tecrübeli savunmacı dördüncü hakem Shona Shukrula'nın yanından geçerek soyunma odasına gitti. İkilinin birbirlerine ilk yakınlaştığı an olarak aktarılan mücadele sonrasında büyük bir aşk başladı.
Shona Shukrula - Jeff Hardeveld çifti başlayan ilginç aşk hikayelerini Instagram hesapları üzerinden resmen duyurdu. İkilinin Noel tatilini birlikte Roma'da geçirdiği öğrenildi.

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan ikilinin Noel tatilinden paylaştığı fotoğraflara çok sayıda beğeni geldi. Shona Shukrula ve Jeff Hardeveld ikilisinin ilişkisi sonrası federasyonun nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.