Kaylen Ward 10 dolar bağış yapan çıplak fotoğrafını gönderiyor

Avustralya'da birçok noktada başlayan, söndürme çalışmaları devam eden ve ilk belirlemelere göre 24 insanın hayatını kaybettiği, yüzlerce koala ve kangurunun telef olduğu orman yangınlarıyla ilgili bağış toplama kararı alan Amerikalı model, 10 dolar yollayana çıplak özçekimlerini gönderiyor.

Eklenme Tarihi: 05 Ocak 2020

Avustralya'da etkisini sürdüren; ilk belirlemelere göre 24 insanın öldüğü, 1500'den fazla evin kullanılmaz hale geldiği, yüzlerce koala ve kangurunun hayatını kaybettiği yangınlarda mağdurlara bağış yapabilmek için, Amerikalı bir model değişik bir yöntem uyguluyor.

Amerikalı model Kaylen Ward, Avustralya'da birçok noktada meydana gelen ve bir türlü söndürülemeyen orman yangınlarına yardım eden bir organizasyon için yardım toplamaya karar verdi. Amerikalı modelin yardım toplamak için kullandığı yöntem ise görenleri şaşkına çevirdi.

Bağış toplamaya önce Instagram hesabından başlayan Amerikalı model, Avustralya'daki yangınlara yardım için banka hesabına 10 dolar gönderene çıplak fotoğrafını göndereceği duyurdu.

Amerikalı güzel modelin paylaştığı duyurunun ardından mesaj kutusu adeta akına uğradı. İlk etapta bir kaç bin mesaj geleceğini tahmin eden modelin mesaj kutusuna dakikalar içinde 20 bini aşkın mesaj geldi. Amerikalı model mesajları cevapladığını, hala cevaplamaya devam ettiğini belirtti.