Karantinada tatil pozları vererek instagramda meşhur oldu

Sosyal medya kullanıcısı Sharon Waugh, The Sharonicles adlı Instagram hesabından klasikleşen tatil pozlarını evden çıkmadan veriyor!

Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2020

Çin'in Wuhan kentinde 2019'un aralık ayında ortaya çıkan koronavirüs salgını 200'den fazla ülke ve bölgeye yayıldı. Virüs bulaşan 44 milyon 993 bin 631 kişi iyileşti. Ancam malesef salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1.5 milyonu aştı... Covid-19 pandemisi tüm dünyada ciddiyetini korurken, sosyal mesafenin korunması ve virüsün daha fazla kişiye ulaşmaması adına milyonlar evlere kapandı... Hal böyle olunca planlar da ertelenmiş oldu.

Sosyal medya kullanıcısı ve seyahat blogger'ı Sharon Waugh, The Sharonicles adlı Instagram hesabından klasikleşen tatil fotoğraflarını evden çıkmadan çekmeye başladı.

vde bulunan eşya ve malzemelerle tatil pozları oluşturan Sharon'ın paylaşımları oldukça ilgi gördü.

Sharon yaptığı açıklamada "2013-2018 yılları arasında ABD merkezli bir kruvaziyer gemide çalıştım. Mesaiden arta kalan zamanlarımda dünyanın pek çok yerini görmeyi başardım. Tatillerimde, eğlenmek için de gezdim ancak farklı yerleri görmeme işim sebep oldu. Covid-19 salgınından önce 57 ülke gördüm" dedi.