Kanal D'nin Masal Çiçeği dizisine hangi usta oyuncu katıldı?

Kanal D'nin yeni yıldan itibaren ekrana getirmeye hazırlandığı Masal Çiçeği dizisine, TRT'in Ege'nin Hamsisi dizisinden çok konuşulacak bir oyuncu dahil edildi.

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018

Yeni sezonda 'Bir Litre Gözyaşı', 'Masal Çiçeği' ve 'İkizler Memo-Can' gibi başarılı projeleri ekrana taşıyan Kanal D'nin şubat ayında seyirciyle buluşturmaya hazırlandığı yeni dizisi Masal Çiçeği için da hazırlıklar son sürat devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Mesut Akusta, Yeşim Ceren Bozoğlu, Gözde Çığacı, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Yeşim Gül gibi ünlü isimleri bulunduran diziye son olarak Ege'nin Hamsisi dizisinin yıldızı da katıldı.

TRT 1 ekranlarının geçtiğimiz günlerde reytinglere kurban giden dizisi Ege'nin Hamsisi'nde 'Almancı Nuri' karakterine hayat veren Bazan, yakında ekrana veda edecek olan projenin çekimlerin bitmesinin ardından 'Masal Çiçeği' ile anlaştı. Bazan, Alanya'da çekilecek olan dizide "Yakup" karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

T Company'nin kurucularından Bülent Turgut'un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu kriminal drama türündeki diziye son olarak Mesut Akusta, Cansu Dağdelen, Yeşim Gül ve Cihat Süvarioğlu katılmıştı. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle;

Uğur Yücel: Nefes Nefese dizisinin ardından Muhteşem İkili dizisinde konuk oyuncu olan Uğur Yücel ise dizide ‘Fikret’ karakteriyle karşımıza çıkacak.