Kadınların cinsel ilişki sırasında yaptığı hatalar

Cinsel ilişki sırasında yapmış olduğunuz bir takım hataların karşı cinsi kötü yönde etkilediğini biliyor muydunuz? İşte cinsel ilişkide kadınların yaptıkları hatalar…

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017

Mutsuz cinsel hayat evlilikleri nerdeyse bitirme noktasına getiren önemli unsurlardan birisidir. İyi cinsel ilişki yaşayamamak içinizde pek çok soruna ve ruhsal problemlere yol açabilir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında yaptıklarınızı bir kere gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Partnerin tatmin olmasını sağlamak Cinsel ilişki sırasında kadınların yaptığı en büyük hatalardan birisi partnerlerinin tatmin olmasını sağlamaktır. Tabii ki partnerinizin tatmin olması da önemlidir ancak ilk olarak kendi zevklerinizi ön plana çıkartmaya çalışmalısınız. Vücudunuzdaki erojen bölgelerin keşfedilmesini beklemektense bunları partnerinize söylemek seksi ikiniz açısından da çok daha keyifli hale getirecektir. Böyle davrandığınızda hem kendiniz hemde partnerinizi mutlu etmiş olursunuz.

Karanlıkta sevişmek Yapılan anket sonuçlarına göre çoğu kadın yeterli özgüvene sahip olmadığından sevişirken kendini saklamak istiyor. Fazla kilolarınızdan, yüzünüzdeki izlerden veya kaçlarınızdaki çatlaklardan utanmaktan vazgeçin. Erkekler cinsel ilişki sırasında bunları görmezler. Her zaman özgüvenli olun ve vücudunuzdaki kusurlarla sevişmenin hazzını keşfedin.

Ses çıkarmaktan ve konuşmaktan korkmak Cinsel ilişki sırasında kirli konuşmalardan ve ses çıkarmaktan kaçınmayın. Sizin ayıp olarak düşündüğünüz şeyler partnerinizin hazzını kat ve kat arttıracaktır. Partnerinizin yapmasını istediğiniz şeyi hiç çekinmeden söylemeyi tercih edin. Biri duyar, partnerim beni garipser gibi yanılgılara düşmeyin.