Kadın dizisi 46. yeni bölüm ne zaman? Kadın'da kim öldü?

Fox TV ekranlarında salı gününün yıldızı olan Kadın dizisi, yayınlanan 46. bölüm fragmanı ile yeni bölümünde izleyiciyi şok edeceğini duyurdu! Peki Kadın son bölümünde kim ölecek? Hangi oyuncu diziye veda ediyor? Kadın dizisi 46. yeni bölüm 22 Ocak FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2019

Kadın 46. yeni bölümünün 22 Ocak Salı akşamı izleyicilerle buluşacağı kesinleşti. Fragmanda dizinin 46. yeni bölümünün tarihi açıklandı.

FOX TV ekranlarında salı günü yayınlanan Kadın dizisinin 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 46. bölüm fragmanı olay oldu. Sıkı rakiplerine rağmen reyting listelerinde zirveyi kimseye bırakmayan Kadın dizisinde başrol oyuncularında biri veda edecek. Nezir’in adamları birisini vurdu. Vurulan büyük ihtimal Hatice oldu. Hatice ölecek mi sorusu ise en çok sorulan soruların başında geliyor. Bennu Yıldırımlar diziden ayrılacak mı?

Kadın 46. bölüm fragmanında Bahar'ın evinden bir ceset çıkarılıyor. Bahar'ın evinden çıkarılan ceset kimin? Herkes bunu merak ediyor. Başrollerinde Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman ve Seray Kaya gibi güçlü isimlerin olduğu dizinin yeni bölümünde nefesler tutulacak.

Yeni bölümde Bahar'ın babası evin önündeki kalabalığı görür ve ne olduğunu anlamaya çalışır. O sırada apartmandan bir ceset çıkarılır. Cesedi gören Bahar'ın babası Arif'in kanlı ellerini fark eder ve gerçeği Arif'ten öğrenir.

Bundan önceki bölümde neler oldu: Bahar'ı telefonla arayan Sarp 'Gelip sizi bir kaç gün içinde güvenli bir yere götüreceğim. O zamana kadar dikkatli olun' diyor. Ancak Bahar 'Artık sana güvenmiyorum. Sen benim tanıdığım adam değilsin' şeklinde karşılık veriyor.