Kadın çuval giyse de güzel midir sorusuna defileli yanıt

Chakra Güzellik Merkezi Yöneticisi Uğur Yıldız'ın Kale Outlet Center Avm'de kadınlarımızın güzelliğine dikkat çekmek amaçlı gerçekleştirdiği Defile Organizasyonunda, yapmış olduğu sıra dışı ve özel saç tasarımları ile izleyenlerden büyük beğeni ve taktir topladı.

Eklenme Tarihi: 07 Mayıs 2019

Organizasyon Sorumlusu Ugur Yildiz kendisine bu güzel imkanı veren Kale Outlet Center Yönetimine ve Ekibine şükran ve teşekkürlerini iletti

Uğur Yıldız: “Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır. Tüm kadınlarımıza özel bakım uygulamalarını öneriyorum. Projemizi destekleyen öncelikle kadınlarımıza ,tüm ekibime ayrıca bu güzel imkanı veren Kale Outlet Center Yönetimine ve Ekibine Teşekkür ediyorum..

Banu Öztürk 100 Albüm imzalayarak ücretsiz dağıttı.

Başarılı sanatçılar Banu Öztürk ve Reyhan Cansu muhteşem konserleri ile izleyenleri coşturdu. Ayrıca güzel sanatçı Banu Öztürk, 100 adet albümünü ücretsiz olarak izleyenlere imzalayıp dağıtarak projeye destek verdi.

Fındık Çuvalından Özel Abiyeler

Defilenin Koreografisini Tarkan Acar üstlenirken,Dora Ercan,Songül Balpetek,Meltem Güneş,Sevgi Şıt ve Dilan Aksoy gibi başarılı mankenler,podyumda fındık çuvalı kumaşından Ebru Terim imzalı özel tasarımlarını tanıtarak'' Kadın Çuval Giyse de Güzeldir” Konsepti ile izleyenler tarafından ayakta alkışlandılar.

Süper Babaanne Podyumda

Genç yaşına rağmen geçtiğimiz günlerde babaanne olan başarılı sanatçı Dora Ercan,podyumda kadınlarımız için yürüyerek büyük beğeni topladı.Dora Ercan:”Konu sosyal proje olduğunda ve kadınlarımız söz konusu olduğunda gelen teklifi düşünmeden kabul ettim.Çok eğlendik ve umuyorum ki istediğimiz farkındalığı yaratabildik.Geçtiğimiz günlerde babaane oldum ,genç bir babaanneyim,çok mutluyum...Türkiye'de ilk defa bir babaanne podyumda yürüdü, ne mutlu bana.