İvana Sert Sevgilisi Sezer Dermenci'ye Otel Odası Tuttu

Bir moda programı ile ekranlara dönen İvana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci'nin doğum gününü kutlamak için Sarıyer'de bir otel odası tuttu. Sert, tarihi bir yapıda kalmayı tercih ettiklerini belirtti.

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2021

Sevgilisine evde kahvaltı yaparken, "Valizi topla" diyerek, otele götüren Sert, sevgilisinin de kendisi gibi tarih sevgisi olduğunu ve bu yüzden tarihi bir yapıda kalmayı tercih ettiklerini belirtti.

Sevgilisinin sesini çok beğendiğini kendisinin profesyonel olarak şarkı söylemediğini belirten Sert, ilişkisi hakkında, "Çok şükür birbirimizi bulduk, mutluyuz" dedi.

"SERENAY SEVER"

Sert ayrıca eski eşiyle ilgili, sekiz senedir nafakasında artış olmadığını ve artan okul masrafları sebebiyle doğal olarak bir atış beklediğini anlattı. Modacı, programının jüri üyelerini sayarken ise "Seray Sever" yerine "Serenay Sever" demesi güldürdü.

NAFAKAYI AZ BULMUŞTU
Ünlü modacı, 2013 yılında boşandığı Yurdal Sert'in ödediği 5 bin TL'lik nafakanın, oğlu Ateş'in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını isteyerek açtığı davayla ilgili açıklama yapmıştı.