İşte seks bağımlısı ünlüler

Oscar ödüllü Michael Douglas da hayatının bir döneminde seks bağımlılığı ile boğuştu. Öyle ki ilk eşi bu duruma daha fazla dayanamadı ve ondan boşandı.

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2017

Rob Lowe Lowe'un uyuşturucu bağımlılığı bilinmeyen bir şey değildi. Ancak genç bir kızla ortaya çıkan seks kaseti onun bir başka bağımlılığını daha ortaya çıkardı: Seks! Lowe'a göre seks kaseti skandalı bu hayatta başına gelen en iyi şeydi. Zira o kasetin çıkmasıyla bir seks bağımlısı olduğunu kabullendi ve tedavi oldu. Posta

Michael Douglas Oscar ödüllü Douglas da hayatının bir döneminde seks bağımlılığı ile boğuştu. Öyle ki ilk eşi bu duruma daha fazla dayanamadı ve ondan boşandı. Sonrasında tedavi gören Douglas iyileşti. Catherine Zeta Jones ile evlendi. Yaşının ilerlemesiyle birlikte o günlerin geride kaldığını söylüyor. Ayrıca gırtlak kanseri olmasını, bir dönem pek çok kadına oral seks yapmış olmasına bağlıyor.

Amber Smith Bir dönemin ünlü Sports Illustrated modellerinden Amber Smith ise bir dönem muzdarip olduğu seks bağımlılığını ve çaresizliğini tek bir cümleyle işte böyle özetliyor: "Her sabah uyanıyordum ve birlikte olacak birini aramaya başlıyordum."

Britney Spears Spears'ın Kevin Federine ile evliliği sürecinde düzenlediği seks maratonları tüm magazin dünyasında adeta küçük çaplı bir deprem etkisi yarattı.