İranlı model Negin Ahm'den Türk dizilerine yeşil ışık

İranlı model Negin Ahm özel yaşamına dair açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2017

İranlı model Negin Ahm, 3 ay önce Türkiye'ye taşındı. "Beni severseniz mesleğime İstanbul'da devam etmek istiyorum" diyen 26 yaşındaki modelin hayalinde ise California'da yaşamak ve Victoria's Secret mankenliği yapmak var.

İranlı model Negin Ahm Hürriyet Kelebek'e konuştu. -Sizi biraz tanıyalım. Nerede doğdunuz, kaç yaşındasınız, modellikten önce neler yapıyordunuz? Tahran'da doğdum. 26 yaşındayım. Sinema ve Sanat okudum. Daha önce şarkıcı fotoğrafları ve klip çekerek hayatımı kazanıyordum. İran'ın en bilinen giyim markalarından Cameron Zigzal için fotoğraf çekiyordum.

Markanın sahipleri beni çalışırken izlemiş. Bana kendilerinin modeli olmayı teklif ettiler. 5 yıl önce, hiç aklımda yokken mesleğimi değiştirip model olarak hayatıma devam etme kararı aldım. Üstelik kendimi güzel de bulmuyordum. Çok ısrar ettiler. Markanın katoloğunda yer alınca teklifler arttı.

-İran gibi muhafazakar bir ülkede model olmanın zorlukları neler? İran'da iki tür model var; biri yeraltında diğeri yerüstünde diyebileceğim legal modeller. Ben cesur pozlarım nedeniyle kendimi biraz farklı şekilde değerlendiriyorum.