internetten tanışmıştı ağzını kapatarak ormana götürdü ve...

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde geçen nisan ayında S.A.,sosyal medya üzerinden aynı ilçede yaşayan Onur Altın ile tanıştı. Altın, olay günü kıza telefon açıp, ardından sosyal medya üzerinden mesaj gönderip görüşüp konuşmak istediğini bildirdi.

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017

BURSA’da, sosyal medyada tanıştığı 17 yaşındaki S.A. isimli kıza zorla götürdüğü ormanlık alanda cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 20 yaşındaki Onur Altın, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak’ suçlarından toplam 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde geçen nisan ayında S.A.,sosyal medya üzerinden aynı ilçede yaşayan Onur Altın ile tanıştı.

Altın, olay günü kıza telefon açıp, ardından sosyal medya üzerinden mesaj gönderip görüşüp konuşmak istediğini bildirdi. Babası ile ağabeyinin evde olduğunu ve dışarı çıkamayacağını söyleyen S.A., Altın'ın gönderdiği, 'Evinin önündeyim. Seni bekliyorum' mesajı karşısında korkarak dışarı çıktı. Daha sonra kızı ağzını kapatarak ormanlık alana götürdüğü iddia edilen Onur Altın, burada S.A.'ya cinsel istismarda bulundu.

S.A., uğradığı cinsel istismar sırasında, fark ettirmeden cep telefonundan '155 Polis İmdat'ı arayarak, Onur Altın ile konuşuyormuş gibi yapıp bulunduğu mevkiyi polise tarif etti. Bunun üzerine görevlendirilen polis ekipleri ormanlık alana geldi. Polislerin geldiğini gören Onur Altın ise kaçarak uzaklaşmak istedi, ancak kovalamacanın ardından yakalanıp gözaltına alındı.