Hilfiger'in yeni marka güzelleri belli oldu

Tommy Hilfiger, model Hailey Baldwin ile model ve aktivist Winnie Harlow'un TOMMY HILFIGER Sonbahar 2018 koleksiyonu için yeni küresel marka elçileri olduğunu duyurdu.

Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2018

Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, küresel marka elçileri olarak Sonbahar 2018 ‘TOMMY ICONS’ kapsül kadın giyim koleksiyonu için çekilecek kampanyada rol alacak

Tommy Hilfiger, yeni marka yüzleri için şunları söyledi: “Dünyanın en aranan süper modelleri arasında yer alan Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, yarının ikonları haline gelirken güçlü bir dinamizm ve enerjiyle izleyenleri büyülüyor. Gelecek nesil Tommy kadınlarına öncülük ediyor, her şeye özgüven ve iyimserlikle yaklaşıyorlar. Bu ortak nitelikleri ve değerleri nedeniyle aramıza hoş geldiniz demekten heyecan duyuyorum. ”

2017 Moda Ödülleri'nde “Yılın Modeli” olarak aday gösterilen Winnie Harlow, milyonlarca takipçisiyle etkileşim kurduğu sosyal medya kanallarındaki geniş erişimi aracılığıyla bireyselliği ve pozitif beden imajını kutlamaya tutkuyla bağlı.

“Her zaman kim olduğunuza inanmanın ve kuralları yıkmanın gücüne inanıyorum. Bu nedenle gerçekten bu ruhu paylaşan inanılmaz bir tasarımcıyla çalışmaktan gurur duyuyorum” diyen Winnie Harlow şöyle devam ediyor: “Markanın klasik cool stilini çok seviyorum ve favori parçalarımı tüm TOMMY HILFIGER hayranlarıyla paylaşmaktan heyecan duyuyorum. ”