Her Gün Başka Erkekle Sevişilen Bir Garip Festival

Her kültürün diğerlerine garip gelen gelenekleri görenekler var. Ama bazı gelenekler gerçekten de bir acayip. İşte Hindistan'da düzenlenen Ghotul isimli toplu seks festivali de bunlardan biri.

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2021

Ghotul, gençlere seks yapmayı öğreten değişik bir festiva.lFestival, merkez Hindistan'ın Chhattisgarh yöresinde The Deer Horn Muria kabilesi tarafından düzenleniyor. Amaç, gençlere uygulamalı seks eğitimi vermek

Sabahın erken saatlerinden itibaren hummalı bir hazırlık süreci yürütülen festival boyunca kızlar her gece farklı erkeklerle beraber oluyorlar.Festival sadece seksten ibaret değil elbette. Gençler şarkı söyleyip dans da ediyor. Ama asıl nokta hiç değişmiyor.

Hazırlık aşaması ve akşamın ilk saatleri eğlence ile geçiyor. Gece olduğunda ise her bir kız beğendiği bir erkek ile sevişmek üzere bir eve ya da çadıra giriyor.

Festival genç kızların ilk cinsel deneyimleri oluyor elbette. İlk geceden sonra da festival boyunca başka erkeklerle birlikte olmaya devam eden kızlar ilk geceden itibaren her ilişki öncesinde bitkisel bir içecek içiyor. Hamilelikten bu şekilde korunmaya çalışıyorlar.