Ünlü sanatçıdan çok konuşulacak 10 Kasım mesajı

Türkiye bu 10 Kasımda da Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 79'uncu yılında ünlülerde sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla andı.

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017

Türkiye bu 10 Kasımda da Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 79'uncu yılında ünlülerde sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla andı. İçlerinden bir tanesi en çok dikkat çeken mesaj oldu. İşte ünlülerin 10 Kasım mesajları.

En çok dikkat çeken paylaşım ise Zülfü Livaneli'nin oldu. Zülfü Livaneli paylaşımda şöyle dedi: ''Hangi partiye, hangi görüşe, hangi bölgeye ait olusanız olun; unutmayın ki bu ülkede başı dik yaşamakta oluşumuzu,tarihin en büyük insanlarından birisi olan Gazi Mustafa Kemal'e borçluyuz. Atatürk istismarcılarına kanmamaya ve onun fikirlerine doğrudan doğruya ulaşmaya çalışın.''

Gökhan Özoğuz'un mesajı: İşte o sabah her 10 kasım saat 9:05 tutamadığın göz yaşı dikilen tüylerin tutuyor bu toprakların ruhunu!

Acun Ilıcalı: Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 79. yılında sevgi ve saygıyla anıyorum.