Haydar Dümen'e genç erkekten şaşırtan soru: Memelerim çok büyük ne yapayım?

Haydar Dümen Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

Eklenme Tarihi: 03 Eylül 2019

Orgazm olamıyorum

22 yaşında kadınım. Kocam 28 yaşında. İlişkide orgazm olamıyorum, zevk alamıyorum. Ön sevişme olmadan ilişkiye giriyoruz. Bu da canımı sıkıyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, evlilikte olur böyle vakalar, şanssızlık mutluluğu gagalar. Yaşın erken ama içerik mutluluğunu da eşinden bekleyelim. O da nesi? Eşin kadın nedir, gönlü nasıl fethedilir, sonra hedefe yaklaşmak için neler gerekir bilmiyor. "Geçerken uğradım" diyen ziyaretçiler gibi görevini tamamlıyor ve uykuya dalıyor. Sevgili okurum, yaşam boyu bu hayat çekilmez. Ne var ki eşin evliliği tedaviye de gelmez. Olayı kendi haline bırakırsanız durum düzelmez. Daha ne diyeyim?

Kız acı çekiyor

21 yaşındayım, penisim biraz büyük. Sevgilim cinselliğe çok düşkün ama cinsel organım büyük olduğu için acı çekiyor. Ne yapmalıyım?

Okurum, kızın moral değerlerini zorlayarak hak ihlali yapıyorsun. Derhal kendi alanına çekil. 19 yaşından beri nedir bu bencillik? Nasıl olsa günün birinde kızı terk edeceksin. Onu da sekse alıştırdın, sen ise hem acemi hem bencilsin. Bu ilişkinin sonu ne olacak? Bu yaşta evlilik olmaz. Okul, ders ve aile sorumlulukları unutulup bir kenara atılmaz. Demedi deme, ileride aç kalırsın. Kızın da hayatını karartırsın. Yeter bunca sınır ihlalin. Uyarıyorum, yoksa kuru ağaca döner halin.

Günde 7 çok mu?

22 yaşındayım. Günde 7 kere mastürbasyon yapıyorum. Sizce bu fazla mı veya zararlı mı?

Değerli delikanlı, şimdi sana ‘Her gün 7 defa mastürbasyon yap, sana günlük 50 lira vereceğim' desem, 3 gün yapar, 4'üncü gün bana "Bu paraya yapılır mı?" dersin. Evet ne bu paraya yapılır ne de zevk için yapılır. Seninki artık hastalık olmuş. En kısa zaman tedavi olmazsan daha çok yazışırız ama o zaman kulağını çekerim, bunu bil.

Neden zevk yok?
Erkek arkadaşımla isteyerek ilişkiye giriyor, zevk almıyorum. Cinsel gücü artıran haplar işe yarar mı? Zevk almamı sağlar mı?

CEVAP

Sevgili okurum, alışamadın. Beynindeki baskıları atamadın. Alışacaksın ama olaylara cinsel açıdan değil, estetik, erotik ve duygusal açıdan bakarsan belki cinselliğine bir kapı açarsın. Önünde uzun yol var. Karamsarlığa kapılma. Zaman sana her şeyi öğretir.