Hayat kadınları artık alaylı değil okullu oluyor

Hayat kadınlarına eğitim vermek için bir üniversite kuruldu. Dünyada bir ilke imza atan Centro Üniversitesi'nde bu işi profesyonel olarak yapmak isteyenlere ücretsiz dersler veriliyor.

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2020

Bu dersler genellikle hayat kadınlarının nasıl etkileyici bir kişilik yaratacaklarını, hayranlarından nasıl para kazanacaklarını ve işlerini sosyal medyada nasıl tanıtacaklarını öğretiyor.

Üniversite, 2017'de kullanılmaya başlayan ve yetişkin film sanatçılarına yönelik bir platform olan abonelik tabanlı FanCentro ile ortak kuruldu.

Üniversitenin web sitesinde ise açıklama olarak şu ifadeler yer alıyor; "Bölümdeki her ders, başarılı bir influencer olabilmek için derinlemesine bilgiler içeren video dersler ve canlı yayınlardan oluşuyor. Eğitmenlerimiz ise temel sorularınızı yanıtlamak, sizlere mentorluk sağlamak ve derinlemesine bilgiler içeren dersler hazırlamak için çalışıyorlar.

Özel sosyal medya, dünyanın en hızlı büyüyen iş kollarından biri ve bizler de finansal olarak bağımsız olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Geleneksel okulların ve üniversitelerin aksine, CentroU ücretsiz."