Hande Sarıoğlu kimdir? Hande Sarıoğlu instagram pozları olay

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 yılında Düzce Akçakoca’da doğdu. Program sunuculuğunun yanı sıra geçmişte oyunculuk tecrübesi de bulunan Hande Sarıoğlu, son dönemde futbol bilgisi ile dikkat çekiyor. Peki Hande Sarıoğlu kimdir, kaç yaşında?

Eklenme Tarihi: 03 Aralık 2019

Günümüzde televizyon ekranlarında spiker olarak kariyerini sürdüren Hande Sarıoğlu izleyicilerin merak konusu oldu. İşte Hande Sarıoğlu hakkında merak edilenler…

HANDE SARIOĞLU KİMDİR?

Hande Sarıoğlu 19 Eylül 1988 yılında Düzce Akçakoca'da dünyaya geldi. Eğitim hayatı ve çocukluk yılları Düzce Akçakoca'da geçti. Ortaokuldan sonra lise eğitimi için İstanbul'a geldi.

İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde eğitim gördü. Üniversite yıllarında okuduğu dönemlerde Mimar Sinan Üniversitesi'nde okuyan bir arkadaşının kısa filminde oyuncu Levent Ülgen ile aynı kısa filmde rol alması ile hayatı bir anda değişti.

2010 yılında dönemin fenomen olan dizisi Aşk-ı Memnu dizisinde rol almaya başlayan Hande Sarıoğlu bu dizide düğün organizatörü rolü ile hayli beğeni topladı.