Hande Ataizi: Hep popülerim çünkü nevi şahsına münhasırım

Hep popülerim çünkü nevi şahsına münhasırım

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017

Sen İste Yeter programıyla ekrana gelen Hande Ataizi Vatan'dan Melis Güvenç'e konuştu. İşte Hande Ataizi'nin Melis Güvenç'e verdiği röportaj...

Popülerliğinizi hiç kaybetmiyorsunuz. Bunun sırrı ne? Çünkü ben nevi şahsına münhasır bir karakterim. Kendi doğrularım var. Renklerimi hiçbir zaman kaybetmedim ve onları ortaya koymaktan hiç çekinmedim. Giyim tarzım, hayatı yaşama şeklim hep kendime göre oldu. Bu yüzden ister oyunculuk, ister program ne yaparsam yapayım o ışık bana ait ve her şeyden önce samimi.

Sen İste Yeter ile ekrana geri döndünüz. Birçok farklı program yapacağınız konuşuldu ama siz bu yapımda karar kıldınız. Sebebi neydi? Bir program yapacaksam içinde gerçek insan hikayeleri olsun dedim. Toplumun değişik kesimlerinden insanları bir araya getirdiğim bir platform oluşturmak ve bir konu üzerine tartışalım ve herkes fikrini söylesin istedim. Maddi veya manevi ne yardım edebiliyorsam onların yüzünü güldürecek bir şeyler yapayım derdindeydim. Çok acımasız hayatlar, ağzınızı açık bırakan hak edilmemiş insan hikayeleri var. Programda hem bu hikayeleri hem de bunların nasıl üstesinden gelinir diye çözüm arıyoruz. Arada bir de salla gitsin kader utansın bölümümüzle bir şarkı patlatıyoruz. Yani hayatın kendisi var bu programda.

Özel hayatınızda da ihtiyacı olanlara desteğiniz oluyor mu? Her zaman herkese desteğim olmuştur ve olacaktır. Hayat paylaştıkça güzel. İmkanlarını dağıtacaksın. Bu projeyle ben ekranı doğru kullandığımızı düşünüyorum. Bana gelen konuğun hayata bakışı değişiyor, mutlu oluyor ve isteğine kavuşuyor. Yuva kurmak isteyene beyaz eşyası dahil her şeyini vereyim, iş isteyene iş imkanı vereyim. Böyle bir imkanım var. Yeni başlangıçlara vesile olmak benim için çok mutluluk verici.